שאלות ותשובות

מערכת רואטו נועדה לעזור לסוכני הביטוח השונים לצמצם את זמני התפעול, לחזק את הקשר עם הלקוח ולהוות מערכת ניהול חכמה באמת. לפני שאתם מחליטים אם בא לכם להתקדם יחד איתנו, בואו נענה על כמה שאלות נפוצות.

אני עובד כרגע עם מערכת CRM אחרת, אני אצטרך להקים הכל מחדש?

ממש לא, אנחנו יודעים לקלוט גיבויים מהתוכנות השונות (באפי, עתיד,ברק ואלוני) כולל כל המסמכים, הלקוחות והפרטים האישיים. הגיבויים נקלטים אצלנו בעלות סמלית לפי גודלם, ואתם מוזמנים ליצור איתנו קשר למעבר פשוט והצעת מחיר מסודרת. ברגע שהגיבוי יושלם, תוכלו להמשיך בדיוק מאותה נקודה!

אתם יודעים לעבוד עם פרודוקציות?

בהחלט! אנחנו עובדים גם מול המסלקה הפנסיונית (לקבצי פישינג ופרודוקציות) יודעים לקלוט קבצי פישינג של ‘הר הביטוח’ וגם ממשקי-פרט (כספות) מהחברות הבאות: מגדל, הראל, כלל, הכשרה, פניקס, מנורה ואיילון. אנחנו יודעים לקלוט גם תיקים מנוהלים (תיקי השקעות) מכל בית השקעות שיספק את המידע בפורמט של קובץ דנאל השקעות. לינק לקובץ לדוגמה ניתן להורדה דרך המערכת.

אתם עובדים מול המסלקה הפנסיונית?

בוודאי, המערכת מציעה גישה נוחה למסלקה הפנסיונית, והכי חשוב – אנחנו יודעים לקלוט את קבצי הפרודוקציה והפישינג ישירות מהמסלקה הפנסיונית בצורה אוטומטית.

אתם עובדים רק עם סוכנים פרטיים או גם עם סוכנויות?

אנחנו שמחים לעבוד עם כולם. המערכת מציעה מגוון פתרונות גם לסוכניות, גם במקרים בהם כל הסוכנים שותפים למידע, וגם במקרים בהם קיימת הפרדה מבחינת הלקוחות. צרו איתנו קשר ונשמח להציע את הפתרון הנכון עבורכם.

אתם מציעים אזור אישי ללקוחות?

כן! האזור האישי ללקוחות נקרא אצלנו ‘פורטל הלקוחות’, והם הולכים לעוף עליו. הקמת הפורטל נעשית במספר לחיצות עכבר, ותוכלו לבחור בו איזה מידע תעדיפו שיוצג ללקוחות.

יש לכם אופציה לעבוד עם תיבת המייל שלי?

המערכת מציעה אופציה לסנכרון מלא עם תיבת הדואר שלכם, כולל שליחת מיילים ושיוך מסמכים בקלות לתיק הלקוח. בנוסף, המערכת מציעה פיצ’ר מתקדם בתוספת תשלום שמאפשר סנכרון של מספר תיבות מייל ומציג חלון ניווט לתיק הלקוח לגישה נוחה וצמצום זמן התפעול, יחד עם פונקציה ייחודית למערכת – סימון מייל שנפתח על ידי הלקוח, כך שתוכלו לראות אם גם הלקוחות שלכם נשארים מעודכנים.

ניתן להפיק דוחות PDF מהמערכת?

ברור! מעבר לזה שהדוחות שלנו הם אחד הדברים הכי קלים ונוחים לקריאה, אנחנו מציעים גם מגוון כלים לאוטומציה של הדוחות בכדי לחסוך זמן לשלל הסוכנים שלנו. במערכת קיימת אופציה לשליחת דוחות מרוכזים אוטומטיים שיצמצמו את זמני התפעול שלכם ויאפשרו לכם לשלוח מגוון דוחות למגוון לקוחות בקליק.

מה בנוגע לאבטחת מידע?

כל המערכות שלנו יושבות בענן מאובטח של אמאזון (החברה הגדולה, האמינה והוותיקה שבין ספקיות שירותי הענן) ועוברות בדיקות מקיפות ותדירות למנגנוני ההגנה שלהם. אנחנו מחזיקים ברישיון לניהול מאגרי מידע, ואנחנו דואגים להשתמש בכל האמצעים בכדי להבטיח שכל המידע שלכם ישאר מוגן ואצלכם.

האם אני אוכל להוציא גיבוי של המידע שלי מהמערכת?

וודאי, אחת לשנה וללא עלות.

© 2018 Roeto כל הזכויות שמורות